İş Kazasında Ölen İrfan Yılmaz Toprağa Verildi

İş Kazasında Ölen İrfan Yılmaz Toprağa Verildi

Yayın: 14.05.2015 09:40
Paylaş:
A+ A-

Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş.’de meydana gelen trafo patlaması sonucu hayatını kaybeden İrfan Yılmaz gözyaşları arasında toprağa verildi.

Önceki gün KARDEMİR fabrikalarında enerji tesislerine bağlı ve 2013 yılında devreye alınan 154 KV’lık trafoda patlama meydana gelmiş, Patlamada trafoda kumanda operatörü olarak çalışan İrfan Yılmaz (28) hayatını kaybetmişti.

İş kazasında hayatını kaybeden İrfan Yılmaz’ın merkez Ulu camiinde kılınan cenaze namazına milletvekili Osman Kahveci, Belediye başkanı Rafet Vergili, İl emniyet müdürü Serhat Tezsever, Kardemir A.Ş Yönetim kurulu başkan vekili Kamil Güleç, genel müdür Uğur Yılmaz, Sivil toplum kuruluş ve siyasi parti temsilcileri, çok sayıda iş arkadaşı ve vatandaşlar katılırken,merhumun cenazesi Karabük merkeze bağlı Belen mahallesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.