Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş.’de meydana gelen trafo patlaması sonucu hayatını kaybeden İrfan Yılmaz gözyaşları arasında toprağa verildi.
Önceki gün KARDEMİR fabrikalarında enerji tesislerine bağlı ve 2013 yılında devreye alınan 154 KV’lık trafoda patlama meydana gelmiş, Patlamada trafoda kumanda operatörü olarak çalışan İrfan Yılmaz (28) hayatını kaybetmişti.
İş kazasında hayatını kaybeden İrfan Yılmaz’ın merkez Ulu camiinde kılınan cenaze namazına milletvekili Osman Kahveci, Belediye başkanı Rafet Vergili, İl emniyet müdürü Serhat Tezsever, Kardemir A.Ş Yönetim kurulu başkan vekili Kamil Güleç, genel müdür Uğur Yılmaz, Sivil toplum kuruluş ve siyasi parti temsilcileri, çok sayıda iş arkadaşı ve vatandaşlar katılırken,merhumun cenazesi Karabük merkeze bağlı Belen mahallesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.