İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Vural, Çorum’da ziyaretlerde bulundu

İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Vural, Çorum’da ziyaretlerde bulundu

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.03.2024 16:36
Paylaş:
A+ A-

ÇORUM (AA) – İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, Çorum'un Alaca ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Vural, İYİ Parti Alaca İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi.

Burada seçim çalışmalarını değerlendiren Vural, daha sonra İYİ Parti Alaca Belediye Başkan adayı Emel Ayduğan ile ilçe pazarını gezdi.

Pazarda vatandaşlardan Ayduğan için destek isteyen Vural, daha sonra Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap etti.

Ziyaretlere İYİ Parti Çorum İl Başkanı Erkan Yıldız ve partililer eşlik etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trendyol 23 Nisan’ı “Sepette İyilik”le kutluyor

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 08:36
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Trendyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı “Sepette İyilik” programıyla kutluyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Trendyol, “Sepette İyilik” programıyla, kullanıcıları 23 Nisan'da çocuk hakları odaklı STK'lere destek vermeye davet etti.

STK'lere özel bir alan açıp görünürlük sağlayarak kaynaklarını artırmalarına destek olmak amacıyla başlatılan programda, çocuk sağlığı, hakları, eğitimi ve güvenliğine yönelik çalışmalar yapan bazı kuruluşlar yer alıyor.

STK'ler, Sepette İyilik üzerinden tercihlerine göre ürün veya dijital destek kartı satışıyla daha fazla bireysel destekçiye ulaşabiliyor. Elde edilen gelirin tamamı, hiçbir kesinti olmadan STK'lere aktarılıyor.

Trendyol'un teknolojik yetkinliğini toplum yararına kullanma hedefiyle oluşturduğu Sepette İyilik'te, STK'lerin satışa sunduğu binlerce ürün yer alıyor.

Sivil toplum ve özel sektör işbirliğiyle başlatılan Sepette İyilik programında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, LÖSEV, Türk Eğitim Vakfı, Çocuklar Gülsün Diye Derneği, UCİM, Koruncuk Vakfı, TOHUM Otizm Vakfı, TOÇEV, SERÇEV ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi gibi kuruluşlar yer alıyor.

Program kapsamında 2020'den bu yana 88 farklı STK, platform üzerinde 470 bin adet ürün ve 1 buçuk milyon adet dijital destek kartı satışı gerçekleştirdi. Şubat 2024 itibarıyla “Sepette İyilik” hareketine katılan STK'lerin elde ettikleri toplam gelir 200 milyon lira oldu.