Kamil Temel’in Hizmet Odaklı Çalışmaları Şehre Katkı Sağlayacak

Kamil Temel’in Hizmet Odaklı Çalışmaları Şehre Katkı Sağlayacak

Yayın: 07.05.2024 15:15
Paylaş:
A+ A-

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mali Hizmetler Müdürü Kamil Temel, Özkan Çetinkaya başkanlığındaki Karabük Belediyesi’ne Başkan Yardımcısı olarak atandı. Bugün itibariyle yeni görevine başlayan Temel, çalışkanlığı ve hakkaniyeti ile bölgede tanınan bir isim ve Karabük Belediyesi’ne önemli hizmetler getirmesi bekleniyor.

Temel, 1988 yılında Karabük Demir Çelik Lisesi’nden, 1993 yılında Uludağ Üniversitesi’nden mezun oldu. Çalışma hayatına Karabük Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü’nde başlayarak, daha sonra çeşitli sağlık kurumlarında yönetici olarak görevler aldığı biliniyor. 2014-2019 yılları arasında da Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevini yürütmüştü.

Kamil Temel’in Karabük Belediyesi’nde yöneticilik yapacak olması, şehre önemli katkılar sağlayacağına dair umutları artırdı. Temel’in deneyimli bir yönetici olduğu ve hizmet odaklı çalışmalarıyla Karabük’ü hak ettiği yerlere taşıyacağı ifade ediliyor.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.