Karabük Adayları Ankara’da Tanıtıldı

Karabük Adayları Ankara’da Tanıtıldı

Yayın: 16.04.2015 09:35
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Karabük milletvekili adaylarını tanıttı.
Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’na Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yeni Türkiye, bize her yer Türkiye seçim şarkısı eşliğinde geldi. Salonu dolduran partililere ve tüm Türkiye’ye seslenen Davutoğlu, AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerine yönelik Seçim Beyannamesi’ni açıkladı.

Seçim Beyannamesi’nin açıklanmasının ardından AK Parti’nin milletvekili adayları il il sahneye davet edildi. Başbakan Davutoğlu, 3 dönem kuralı nedeniyle bu dönem Milletvekilliği son bulan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte, Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal’ı kamuoyuna tanıttı. Adaylar daha sonra Başbakan Davutoğlu ile birlikte partilileri selamladı ve toplu fotoğraf çektirdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bursluluk sınavında 500 tam puan aldılar

Yayın: 20.05.2024 10:11
Paylaş:
A+ A-

2024 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında Kanuni Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Eren Aksu,  Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 5. sınıf öğrenci Ahmet Tarık Eken ve Zümral Yaraşı ve Özel Karabük Bahcesehir Koleji Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Elizan Akman  500 tam puan alarak Türkiye Birincisi oldular.

Elde edilen bu üst düzey başarıdan dolayı  öğrencileri, okul idarecilerini ve öğretmenleri tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat Akbaş, ” Bursluluk sınavında 4 öğrencimiz Türkiye Birincisi oldu. Gelen ilk haberlere göre bu başarılar ile birlikte sınavda sadece 1 yanlışı veya 2 yanlışı olan öğrencilerimizde var.  Yani kitlesel başarımızda çok iyi durumda. İlimiz akademik başarısını her yıl artırarak devam ettiriyor. Eğitim Kenti Karabük Projemizin meyvelerini toplamaya devam ediyoruz. Bu yıl da yine Türkiye birincileri çıkartarak bu başarı eğitim ailemizde perçinlenmiştir.

Bu anlamda tekrardan öğrencilerimize destek veren okul yöneticilerimiz başta olmak üzere öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.