Karabük Belediye Başkan adayı Çetinkaya, eğitime ve spora destek paketlerini anlattı

Karabük Belediye Başkan adayı Çetinkaya, eğitime ve spora destek paketlerini anlattı

Anadolu Ajansı
Yayın: 18.03.2024 00:12
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, seçilmesi halinde eğitim ve spor alanında yapacağı destek paketlerini açıkladı.

Seçim çalışmalarını sürdüren Çetinkaya, yaptığı yazılı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere 1000'er lira eğitim destek bursu vereceklerini belirtti.

İlkokula başlayan tüm öğrencilere ücretsiz kırtasiye seti hediye edeceklerini aktaran Çetinkaya, “İhtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye ve kıyafet desteği sunuyoruz. Tüm öğrencilerimize yüzme, kayak ve izcilik kurslarını içeren ücretsiz yaz ve kış kampları başlatıyoruz. Eğitime destek paketimizle öğrencilerimizin yanındayız.” ifadelerini kullandı.

Çetinkaya, Karabük amatör spor kulüplerine idari ve sosyal binalar yapacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Uluslararası standartlarda futbol sahaları ve spor salonlarını şehrimize kazandırıyoruz. Tüm kulüplerimize malzeme ve ekipman desteği veriyoruz. Sporcularımıza antrenmanlarda beslenme desteği sağlıyoruz. Tüm kulüplerimize ücretsiz ulaşım desteği sağlıyoruz. Spor destek paketimizle Karabük'te spora çağ atlatacağız.”

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vali Mustafa Yavuz’dan Başkan Çetinkaya’ya İade-i Ziyaret

Yayın: 18.04.2024 10:37
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Karabük Belediye Başkanı olarak seçilen ve ilk ziyaretini kendisine gerçekleştiren Özkan Çetinkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya tarafından karşılanan Vali Mustafa Yavuz, Başkan Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, nazik ziyareti ve güzel temennileri için Valimiz Mustafa Yavuz’a teşekkür etti.