Karabük Belediyesi asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
Yapılan çalışmalar kapsamında Bayır Mahalle ve Yeni Mahallede Asfalt freze makinesi ile mevcut eskimiş asfaltı kazınarak ardından ise zemin sağlamlaştırması yapılıyor ve sonrasında finischer ile sıcak asfalt kaplaması yapıldığı belirtiliyor.
İl genelinde eskimiş ve bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren Karabük Belediyesi, diğer cadde ve sokaklarda da asfalt çalışmalarını sürdürüyor.