Karabük Belediyesinde Özkan Çetinkaya Dönemi

Karabük Belediyesinde Özkan Çetinkaya Dönemi

Yayın: 03.04.2024 15:47
Paylaş:
A+ A-

31 Mart 2024 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Karabük’ün yeni belediye başkan ıÖzkan Çetinkaya mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanından aldı

Karabük Belediyesinde Özkan Çetinkaya dönemi

15 Yıldır Karabük Belediye başkanlığı yapan Rafet Vergli’nin son yerel seçimlerde Karabük Belediye başkanlığını kaybetmesi ve AK Parti’nin adayı Özkan Çetinkaya’nın belediye başkanlığını kazanması nedeniyle, Karabük Belediyesinde yeni dönem başladı.

ÇETİNKAYA MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2024 yerel seçimlerini zaferle sonuçlandıran Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük Merkez İlçe Seçim Kuruluna giderek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Caner Yılmaz’dan  mazbatasını aldı. Başkan Çetinkaya’ya AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ile Ali Keskinkılıç, önce ki dönem Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Yavuz Hüsam, AK Parti Karabük Kadın Kolları Başkanı Hülya Uluçay, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Semih Can Güzel, AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri ve çok sayıda partili eşlik etti.

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya; “Parti teşkilatı başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de Karabük halkına ediyorum” dedi.

BELEİDİYEDE ÖZAN ÇETİNKAYA DÖNEMİ

Saat 14.30’da belediye başkanlığı mazbatasını alan Özkan Çetinkaya, Karabük Adliyesi önünden partililer ile birlikte Karabük Belediyesine geldi. Burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Karabük’ün yeni belediye başkanı Özkan Çetikaya yaptığı konuşmada “Hep beraber Karabük Belediyesi olarak  Milletvekillerimizle, Teşkilatımızla, Belediye Personelimizle çalışarak hep birlikte şehrimizi hem imar, hem inşa, hem de hemşerilerimizin  gönlünü ihya ederek fazlasıyla şehrimizi müreffeh bir seviyeye çıkartmak için çaba göstereceğiz.  Bugün bizleri yalnız bırakmadınız hepinize teşekkür ediyorum.  İlk dediğimiz noktadayız birlik, beraberlik, kardeşlik ve çok çalışmak, daha güzel bir Karabük. Karabük Belediyesinde Belediye Başkanlığı yapmış ve bugün hayatta olamayanları rahmetle yad eden Çetinkaya; “Hayatta olan diğer Belediye Başkanlarımızı da hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Başkan Çetinkaya yapmış olduğu bu konuşmasının ardından Karabük Belediye Başkanlığı makamına geçerek, başkanlık koltuğuna oturdu.

Haber Videosu İçin TIKLAYINIZ!

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.