Karabük Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesinde Üçüncü Oturum

Karabük Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesinde Üçüncü Oturum

Yayın: 09.07.2024 11:49
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediyesi Personel Anonim  Şirketi ile Belediye-İş Sendikası arasında başlayan toplu iş sözleşme görüşmelerinin üçüncü oturumu 10 Temmuz 2024 tarihinde yapılacak.

Karabük Belediyesi Personel Anonim Şirketinde çalışan işçileri kapsayan toplu sözleşme görüşmelerinde şimdiye kadar idare maddeler üzerinde anlaşma sağlanırken bugünkü oturumda parasal konular görüşülecek. İşçileri mutlu edecek bir sözleşme imzalamayı düşündüklerini söyleyen Belediye-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Tarık Düzyer “ Şimdiye kadar iki oturum yaptık. İki  oturumda idare maddeler konusunda anlaşma sağladık. Üçüncü oturumda parasal konuları görüşeceğiz. İşçilerimizin gözü kulağı bu sözleşmede, ben Karabük Belediye Başkanımız Sayın Özkan Çetinkaya’nın işçilerimizi ve ailelerini sevindirecek bir anlaşmaya  imza atacağını düşünüyorum” dedi.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.