Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Karabük Emniyeti Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

Yayın: 05.06.2015 09:54
Paylaş:
A+ A-

Karabük Emniyet müdürlüğü ekiplerinin amansız bir şekilde sürdürdüğü uyuşturucu operasyonları kapsamında, Ecstacy hap ve sentetik kannabinoid ele geçirildi.

Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğünce verilen bilgiye göre, “Emniyet Müdürlüğümüze bağlı KOM Şube Müdürlüğü ve Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; Safranbolu Köyiçi Mevkisinde O.K(22) isimli şahıstan 3 adet üzerinde BJ yazılı mavi renkli uyuşturucu muhteviyatlı Ecstacy hap ve beyaz kâğıda sarılı vaziyette 10,17 gram ağırlığında sentetik kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirilmiş, O.K(22) isimli şahıs hakkında adli tahkikat başlatılmıştır. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” açıklamasına yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)