Karabük Emniyeti Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

Karabük Emniyeti Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

Yayın: 05.06.2015 09:54
Paylaş:
A+ A-

Karabük Emniyet müdürlüğü ekiplerinin amansız bir şekilde sürdürdüğü uyuşturucu operasyonları kapsamında, Ecstacy hap ve sentetik kannabinoid ele geçirildi.

Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğünce verilen bilgiye göre, “Emniyet Müdürlüğümüze bağlı KOM Şube Müdürlüğü ve Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; Safranbolu Köyiçi Mevkisinde O.K(22) isimli şahıstan 3 adet üzerinde BJ yazılı mavi renkli uyuşturucu muhteviyatlı Ecstacy hap ve beyaz kâğıda sarılı vaziyette 10,17 gram ağırlığında sentetik kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirilmiş, O.K(22) isimli şahıs hakkında adli tahkikat başlatılmıştır. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” açıklamasına yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.