Karabük’te uzun yıllar spor camiası içerisinde yer alan BRTV eski Spor Müdürü Cengiz Topuz hayatını kaybetti.
Topuz, 1987 yılında Batı Karadeniz Ekspres’te Spor Muhabiri olarak göreve başladı ve 1996 yılından itibaren BRTV’de Spor Müdürü olarak görev yaptı. Kardemir Karabükspor’un başarılarına tanıklık eden Topuz, Karabük’te spor deyince akla gelen isimlerden biriydi. 61 yaşında hayatını kaybeden Topuz’un cenazesi yarın Denizli’den Karabük’e getirilecek. Birlik Medya Ailesi olarak Cengiz Topuz’a Allah’tan rahmet, akraba ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (Esra Oğuzkağan Özkan)