Karabük Ticaret Odasından İstişare Toplantısı

Karabük Ticaret Odasından İstişare Toplantısı

Yayın: 29.04.2024 10:53
Paylaş:
A+ A-

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ev sahipliğinde, Karabük İlinde istihdamı artırmaya yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında bir istişare toplantısı gerçekleşti.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, İŞKUR İl Müdürü Ferhat Sarıçam, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper Saka, Eskipazar OSB Müdürü Emin Demir, Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Nural Kuyrukçu, KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sönmez, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Mühendisi Emre Ömer katıldı.

Toplantıda, Karabük’teki kalifiye eleman eksikliği, işsizlik sorunu ve bu sorunların çözümü için yapılabilecek çalışmalar ele alındı.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz, toplantıya katılanlara katkılarından dolayı teşekkür ederek, ilimizde istihdamı artırmak için KTSO olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.