Karabük’e 30 Bin Yeni Çiçek

Karabük’e 30 Bin Yeni Çiçek

Yayın: 14.05.2015 09:43
Paylaş:
A+ A-

Baharın gelmesiyle birlikte Karabük Belediyesi şehrin çeşitli yerlerine 30 bin yeni çiçek dikmeye başladı.

Karabük Belediyesi, tarafından yapılan çalışmaların ardından bahar aylarının gelmesi ile birlikte cadde ve sokaklarda açan çiçekler renkli görüntüler oluşturdu. Karabük Belediyesi, il genelinde ana arterlere, orta refüjlere ve meydanlara diktiği çiçeklerle güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı.

Yorumlar

  1. ovacıklı

    genel başkanına şirin görünmk için dgil .. Karabük halkının seni takdir etmesi için her zaman çiçeklerin olması gerkir. şimdiye kadar nerdeydiniz.. haaaa bu arada sormak isterim başkana şu Bulak Vadisi ve Araç çayının projleri n oldu. 1 yıldan fazla zaman geçti. halen ss yok noldu capon muhendislr nrde kaldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.