Karabük’te 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu: Cezaevi Alsancak Takımı

Karabük’te 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu: Cezaevi Alsancak Takımı

Yayın: 15.06.2024 15:08
Paylaş:
A+ A-

Karabük’te düzenlenen 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu, Cezaevi Alsancak Takımı oldu.

Turnuvaya Katılan Takımlara Tebrikler

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, turnuvanın final müsabakasına katılarak şampiyon olan Cezaevi Alsancak Takımı’nı ve turnuvayı ikinci olarak tamamlayan futbol takımını tebrik etti. Çetinkaya, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ederim.”

Coşkulu Final Maçı

Turnuvanın final maçı büyük bir heyecanla takip edildi. Cezaevi Alsancak Takımı, sergiledikleri üstün performans ile turnuvanın şampiyonu olmayı başardı. Belediyenin futbol takımı ise turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Turnuvaya katılan diğer takımlar da gösterdikleri mücadele ile izleyicilerden büyük alkış aldı.

Sporun Birleştirici Gücü

Bu tür organizasyonlar, Karabük’te sporun ve birlikteliğin önemini bir kez daha ortaya koydu. Turnuvaya katılan tüm takımlar, centilmence mücadele ederek sporun birleştirici gücünü gösterdi.

Karabük’te düzenlenen bu turnuva, kamu kurum ve kuruluşları arasında dostluk ve işbirliğinin pekişmesine önemli bir katkı sağladı. Başkan Çetinkaya’nın övgü dolu sözleri, turnuvaya katılan tüm takımlar için büyük bir moral kaynağı oldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Türkeli’de 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.07.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – Sinop'un Türkeli ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mevlit programı düzenlendi.

Merkez Camisi'nde düzenlenen programa Kaymakam Safa Kahraman ile vatandaşlar katıldı.

Öğle namazının kılınması ve İlçe Müftüsü Halil İbrahim Kömürcü'nün şehitler için dua etmesinin ardından katılımcılara ikramda bulunuldu.