Karabük’te Bayrama Yakışmayan Görüntüler

Karabük’te Bayrama Yakışmayan Görüntüler

Yayın: 26.06.2023 16:48
Paylaş:
A+ A-

Karabük’teki çöp konteynırlarında bayrama yakışmayan görüntüler dikkat çekti. Birçok iş merkezinin önünde yer alan çöp konteynırları dolup taştı. Sıcak havaların gelmesiyle birlikte çöplerde oluşan yoğun koku da vatandaşları rahatsız etmeye başladı. Karabük’te çöplerin toplanmaması nedeniyle vatandaşlar isyan etmeye başladı. Karabük sakinleri: “Kurban bayramından bir gün önce oluşan bu görüntüler Karabük’e yakışmıyor. Bugün öğle saatlerine kadar herhangi bir görevli çöpleri almaya gelmedi. Sokaklarımız temiz olmalı, kokudan geçilmiyor. Çevreye saçılan çöpler, tehlike yaratıyor. Belediye çalışanları bayram tatiline hızlı girdiler herhalde ya da bizleri unuttular. ” dedi.

Bir başka vatandaşta çöp yığınlarının yaz sıcaklarında daha sistemli olarak toplatılması gerektiğini ve gerekirse bu çöpleri atan belirli kişi veya kişiler varsa tespit edilip, ona göre cezalar kesilmesi gerektiğini özellikle derenin yani su kanalının da çöplük gibi kullanılmasının hastalıklara davetiye çıkardığını vurguladı. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.