Karabük’te devam eden yatırımlar değerlendirildi

Karabük’te devam eden yatırımlar değerlendirildi

Yayın: 01.04.2023 21:25
Paylaş:
A+ A-

Karabük Vali Vekili Muhittin Gürel başkanlığında, kentte devam eden yatırımlar değerlendirildiği toplantı düzenlendi.

Valilikte yapılan açıklamaya göre, Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan Millet Bahçesi Projesi çalışmaları, Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan Kardemir Kavşak Projesi ve bağlantı yolları yapımı ve peyzaj çalışmaları ile Devlet Su İşleri (DSİ) 23. Bölge Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan Araç Çayı Rekreasyon Çalışmaları değerlendirildi.
Vali Vekili Muhittin Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, DSİ 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim, Karayolları 15. Bölge Müdür Yardımcısı Hacı Kurtuluş Korkmaz, kurum müdürleri ile ilgili kurumları teknik personelin de yer aldığı toplantıda, yatırımların biran önce tamamlanması için fikir alışverişinde bulunuldu. (AA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.