Karabük’te dolu dolu “Sinema” zamanı

Karabük’te dolu dolu “Sinema” zamanı

Yayın: 26.03.2024 11:05
Paylaş:
A+ A-

Karabük Onel Cineboss’ta her hafta yeni filmler gösterime giriyor.

Bu hafta da kaçırılmaması gereken filmler şöyle sıralanıyor. “Sevmek Yüzünden” adlı Türk filminde beklenmedik bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan ve bu süreçte hemcinsi için mücadele eden güçlü bir kadının hikayesi anlatılıyor. Saatleri, 11.00-16.00-18.15-20.45 olarak belirlendi.

Dune: Çöl Gezegeni (2)” adlı ABD yapımlı filmde ailesini yok edenlere karşı intikam savaşı başlatan Paul Atreides’in hikayesini konu ediyor. Paul Atreides, ailesini yok eden komploculara karşı bir intikam savaşı başlatır. Salonun saat 17.00 seansı Türkçe seslendirme ile saat 20.00 seansı ise orijinal İngilizce olarak yer alıyor.

Ölümcül Sır/The Bricklayer” adlı gerilim ve aksiyon severlerin beğeneceği yine ABD yapımı başrollerinde Aaron Eckhart ve Nina Dobrev’in bulunduğu filmin konusu emekli bir ajanın hikayesini ele alır ve Ajan Vail, geçmişindeki sırları çözmeye başlamasıyla uluslararası bir komplonun ortaya çıkmasını başarabilecek midir? Filmdeki şiddet ve korku unsurları sebebiyle, 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesine uygundur.

Bu filmlerin yanı sıra “Cesur Balina Katak/The Brave Beluga” ve “Tay 2: Ebabil Takımı” adlı animasyon filmler yer alıyor.

Nisan ayındaki filmler 

“Hayalet Avcıları: Ürperti”, “Lassie”, “Kung Fu Panda 4” (Okan Yalabık’ın seslendirmesiyle), “Godzilla-Kong: Yeni İmparatorluk”, “Mucize Aynalar” ise Aziz Nesin’in hikayelerinden uyarlanmış, Türk filmi severleri buluşturuyor. Karabük’ün yedinci sanatseverleri için Cineboss perdelerini açıyor.

“Karanlıkta Kalacağınız Tek Yer Sinema Olsun”, İyi seyirler. (Esra Oğuzkağan Özkan)

 

Adres: Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. Onel Alışveriş Merkezi Kat:3 78200 Karabük
Tel: (370) 4245916

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.