Karabük’te Kozmetik Alışverişi İçin Saatlerce Sıra Beklediler

Karabük’te Kozmetik Alışverişi İçin Saatlerce Sıra Beklediler

Yayın: 31.05.2024 15:04
Paylaş:
A+ A-

Karabük’te bir kozmetik firması, 15’inci yılını kutlamak adına yaptığı yüzde 75’lik indirim kampanyasından yoğun ilgi gördü. Mağazanın önünde oluşan metrelerce kuyruk, vatandaşların saatlerce beklemesine sebep oldu. Genç kızlar ve erkeklerin akınına uğrayan mağaza, izdiham yaşanmasına neden oldu. Ayrıca, internet sitesinde de kısa süreli çökme yaşandı. İndirim kampanyasından faydalanmak isteyenler, mağazaya ve internet sitesine büyük ilgi gösterdi.

İndirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar saatlerce kuyruk bekledi ve izdiham yarattı.

Karabük’te trafiğe kapalı bir caddede yer alan mağazanın önünde metrelerce kuyruk oluştu. Kişisel bakım ve kozmetik mağazası, bu indirim sebebiyle özellikle gençlerin akınına uğradı. Ülke genelinde yapılan indirimlerde mağazalarda izdiham meydana geldi. İndirimin yüzde 75 oranında olması, müşterilerin eş zamanlı olarak mağazanın internet sitesinde de çökmelere sebep oldu. Müşterilerin, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pahalılığı nedeniyle aylar öncesinden bu indirimi bekledikleri öğrenildi. (Esra Oğuzkağan Özkan)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”