Karabük’te lise öğrencileri bıçaklı kavgaya karıştı. Olayda 3 öğrenci yaralandı.
Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde meydana gelen olayın, Y.S.Ö. (18) B.K. ve R.A.S. ile aralarında sözlü tartışma ile başladığı bunun üzerine fiziksel şiddete dönüştüğü öğrenildi.
Y.S.Ö yanında bulunan bıçakla B.K. ve arkadaşı R.A.S.’yi yaraladığı bildirildi. Ardından polis ve 112 Acil Servis ekipleri okul bahçesine ulaştı. Yaralı öğrenciler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Y.S.Ö.’yü kısa sürede yakalayan polis ekipleri tarafından ilk olarak sağlık kontrolü için Safranbolu Devlet Hastanesi’ne daha sonra da polis merkezine götürüldüğü bildirildi. Olayla ilgili incelemeler devam ediyor.