Karabük’ün Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Etkili oldu

Karabük’ün Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Etkili oldu

Yayın: 21.03.2024 10:27
Paylaş:
A+ A-

Karabük’ün yüksek kesimlerinde dün akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı, sabah saatlerine kadar aralıklarla devam etti. Karabük-Bartın karayolunun 1030 rakımlı Ahmet Usta Geçidi, Soğuksu mevkiisinde, Sarıçiçek Dağı ve Keltepe zirvelerinde kar yağışı etkili oldu. Kentin en yüksek noktalarından biri olan Keltepe ve Sarıçiçek Yaylası, kar yağışı nedeniyle beyaza büründü. Kar yağışının etkisiyle yolculuk yapacak sürücülerin dikkatli olmaları ve gerekli tedbirleri almaları önem taşıyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vali Mustafa Yavuz’dan Başkan Çetinkaya’ya İade-i Ziyaret

Yayın: 18.04.2024 10:37
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Karabük Belediye Başkanı olarak seçilen ve ilk ziyaretini kendisine gerçekleştiren Özkan Çetinkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya tarafından karşılanan Vali Mustafa Yavuz, Başkan Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, nazik ziyareti ve güzel temennileri için Valimiz Mustafa Yavuz’a teşekkür etti.