Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Kardemir A.Ş Filyos Limanı Yapımına Talip

Yayın: 04.05.2015 10:13
Paylaş:
A+ A-

Alt yapı ihalesinde bir dizi sıkıntılar yaşandığı belirtilen Filyos limanı yapımı için KARDEMİR Anonim Şirketinin kendi imkanları ile limanı yapmaya talip olduğu bilgileri verildi.

KARDEMİR A.Ş’nin limanı yapmaya talip olduğu şekliyle AK Parti genel başkan yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilettiği,Cumhurbaşkanının da böyle bir formüle sıcak baktığı ve önümüzde ki günlerde bir dizi gelişmelerin yaşanabileceği haber verildi.

Önümüzde ki günlerde AK Parti genel başkan yardımcısı ve Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin’in konu ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir görüşme daha yapacağı bildirilirken,bu görüşmenin ardından da somut bir adım atılacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

2 kişi görüş bildirdi

  1. KOYUNLARA

    ME ME ME…. UYU TÜRKİYEM UYU…..BİR MİLLET OSURA OSURA UYUYOR….

  2. tonyukuk

    seçim yaklaştı.Birilerinin adını ön plana çıkarmak adına yapılan ucuz haberler.Ya Allah’ın yarattığı insanlarız, Allah hepimize akıl fikir vermiş. Bizi bu kadar salak yerine koymayın kardeşim. Gözünü sevdiğim filyosu yıllardır bekledi,seçime yakınmı hızlandı.kardemirin talip olması,yapacağı anlamına mı geliyor. Burası cumhurbaşkanının babasının limanı mı,al kardemir sana verdim sen yap diyecek. daha önce de TTK nın bağlık-inağzı özelleştirmesine talipti kardemir ne oldu, o zaman seçim lafı yoktu.Büyük devlet adamlarımız bu konuyla çok ilgilenmediler mi. Bırakın bu ucuz seçim propagandalarını. Üniversite bölümleri kapanıyor gündem değiştirmeyin. Burhanettin Hoca gibi bir adamı yediniz, bunun elbet bir dönüşü olacak, yapacağınız işleri anlatın,hikayeleri boşverin. Ekonomi yerle bir oldu, gizli devalüasyon yaşanıyor, gündeme odaklanın gündeme. hayal tacirliğini bırakın. Bu gemide hepimiz varız. Kimse bana birşey olmaz demesin.Yunanistana döneriz.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Deprem – Afet Zirvesi Safranbolu’da Başlıyor

Yayın: 28.09.2023 11:43
Paylaş:
A+ A-

 Safranbolu Belediyesi, Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu ve Karabük Dernekler Federasyonu ortaklığında Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde ‘Kentsel Dönüşüm, Markalaşma, Karabük ve Çevresi Deprem Afet Zirvesi’ 29 Eylül 2023 14:00’da yapılacak. ‘Kentsel Dönüşüm, Markalaşma, Karabük ve Çevresi Deprem – Afet Zirvesi’ Safranbolu Belediyesi, Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu ve Karabük Dernekler Federasyonu işbirliği ile 29 Eylül 2023  saat 14:00’da Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür merkezinde gerçekleştirilecek.

Karabük’ün tüm ilçeleri ile tanınırlığının arttırılması, turizmin geliştirilmesi üzerine önemli isimlerin katılımı ile oluşturulacak zirvede aynı zamanda 1. Derece deprem bölgesinde yer alan Karabük’ün meydana gelebilecek afetlere karşı alması gereken tedbirler, uyarılar konuşulacak. Kentsel Dönüşüm, Markalaşma, Karabük ve Çevresi Deprem – Afet Zirvesi’nde açılış konuşmaları Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, Karabük Valisi Mustafa Yavuz tarafından yapılacak. Zirve’de Prof. Dr. Naci Görür (Türkiye, Deprem ve Karabük), 21. Dönem TBMM Başkan Vekili ve 57. Dönem Devlet Bakanı Prof. Dr. Yüksel Yalova (Akıllı Kentler ve Markalaşma), Prof. Dr. Ali Akdemir (STK’ların Deprem ve Afetlerdeki Önemi), Prof. Dr. Aynur Aydın (Afet Yönetimi ve Doğal Kaynaklar) isimli sunumlarıyla bilgilendirme yapacak.  Öte yandan gerçekleştirilecek Kentsel Dönüşüm, Markalaşma, Karabük ve Çevresi Deprem – Afet Zirvesi’ne tüm Karabük halkının davetli olduğu duyuruldu. (Halil Kızılyer)