Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Kardemir A.Ş’den Toplu Sözleşme Açıklaması

Yayın: 04.07.2015 13:30
Paylaş:
A+ A-

Kardemir A.Ş tarafından yapılan yazılı açıklamada, önce ki gün imzalanan 12.dönem toplu sözleşme ile ilgili bir değerlendirme yapıldı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Şirketimiz ile Çelik İş Sendikası arasında yılbaşında başlayan 12. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri, 02.07.2015 tarihinde anlaşmayla sonuçlanmıştır. Çalışanlarımızın mutluluğunun en üst seviyede gözetildiği yeni sözleşmemiz, sağladığı haklar ile örnek bir sözleşme olmuştur.

KARDEMİR’deki çalışma barışının öneminin bilincinde olan Şirketimiz, içinde bulunduğu durumu ve yatırım yükümlülüklerini de göz önüne alarak, görüşmelerde üzerine düşen azami çabayı göstermiştir. Bundan sonra da, çalışanlarımızın memnuniyet ve refahı ile verimli bir iş ortamının daha da geliştirilmesi için Sendikamız ile birlikte azami oranda gayret gösterilmeye devam edilecektir.

Görüşmeler süresince gösterdikleri çaba ve desteklerinden dolayı, Yönetim Kurulumuza ve Çelik-İş Sendikamızın değerli Başkan ve Yöneticilerine teşekkür ediyor, 12. Dönem toplu iş sözleşmesinin, Çalışanlarımıza, Çok Kıymetli Ailelerine, Sendikamıza, Şirketimize, Karabük’ümüze ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da tırın çarptığı bisikletin sürücüsü ağır yaralandı

Yayın: 25.09.2023 20:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun'un Bafra ilçesinde tırın çarptığı bisikletin sürücüsü ağır yaralandı.

Mehmet K. yönetimindeki 61 K 5015 plakalı tır, Samsun-Sinop kara yolu Kolay Kavşağında bisikletli Saim Gün'e (78) çarptı.

Çarpmanın etkisiyle tırın altında kalan Saim Gün ağır yaralandı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

112 Acil Sağlık ekiplerince Bafra Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Gün, müdahalenin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.