Kastamonu’da ormancılar, “en hızlı hortum serme”de yarıştı

Kastamonu’da ormancılar, “en hızlı hortum serme”de yarıştı

Yayın: 24.07.2023 14:37
Paylaş:
A+ A-

KASTAMONU (AA) – Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı orman işçilerinin hareket kabiliyetinin artırılması amacıyla hortum serme yarışması düzenlendi.

Samatlar Orman İşletme Müdürlüğünde orman yangınlarına müdahale eden işçiler arasında yapılan yarışmada, iki arazöz ekibi yarıştı.

Yarışmada, arazözlerdeki hortumları 200 metrelik mesafeye 1 dakika 20 saniyede seren A24 kodlu arazözdeki Kartalsuyu İşletme Şefi Mesut Çam’ın ekibi birinci oldu.

Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu, ekiplerin performansını taktir ederek, “Bu sene bu süreyi korumak, hatta daha aşağı çekmeyi amaçlıyoruz. İnşallah yangınsız bir sezon geçiririz. Vatandaşlarımızın da anız yangınlarına ve piknik ateşlerine dikkat etmesini talep ediyoruz.” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.