Kaymakam Güldoğan, fabrika ziyaretlerinde bulundu

Kaymakam Güldoğan, fabrika ziyaretlerinde bulundu

İhlas Haber Ajansı
Yayın: 19.09.2023 04:00
Paylaş:
A+ A-

AMASYA (AA) – Merzifon Kaymakamı Ali Güldoğan, Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) incelemelerde bulundu.

OSB bünyesindeki fabrikaları gezerek yetkilileriyle görüşen Güldoğan, üretim kapasitesi ve sağlanan istihdam mevzularında bilgiler aldı.

Güldoğan, ziyaretlerinin akabinde gazetecilere, endüstrici ve iş insanlarının her vakit yanlarında olduklarını söyledi.

Merzifon’un sanayi alanında süratli bir formda geliştiğine dikkati çeken Güldoğan, “İlimiz iktisadına ve istihdama katkı sağlayan yatırımcılarımızla sık sık bir ortaya geliyor ve taleplerini dinliyoruz. Merzifon'da sanayi alanında da değerli işler başarılıyor. Bu çalışmaların daha ileriye götürülmesi, yatırımcılarımızın önünü açmak ve yeni iş alanları oluşturmak için uğraş sarf ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Güldoğan, sanayi kuruluşlarının hem üretim hem ihracat hem de istihdam alanında ülke iktisadına değerli katkı sağladığını kelamlarına ekledi.

Güldoğan'a ziyaretlerinde OSB Müdürü Hasbi Altuntaş eşlik etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.