Kazı Çalışması Doğalgaz Borusunu Patlattı

Kazı Çalışması Doğalgaz Borusunu Patlattı

Yayın: 01.10.2015 10:56
Paylaş:
A+ A-

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde kepçenin kazı çalışması sonrası doğalgaz borusu patladı.

Edinilen bilgiye göre, Prof. Metin Sözen Caddesi üzerinde bulunan Karabük Üniversitesi (KBÜ) Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi ve Safranbolu Turizm Fakültesi binasının devam eden inşaat kısmında iş makinesinin kazı çalışması sırasında doğal gaz borusu patladı.

Patlamanın ardından yoğun gaz sızıntısı başlarken, olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak yolu yay ve araç trafiğine kapattı. Olası bir yangına karşı itfaiye ekiplerine de haber verilirken, olay yerine kısa sürede gelen doğalgaz ekipleri vanaları kapatarak gaz akışını kesti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.