KBÜ Öğrencisi Kongreden Ödülle Döndü

KBÜ Öğrencisi Kongreden Ödülle Döndü

Yayın: 13.05.2016 10:20
Paylaş:
A+ A-

Karabük Üniversitesi (KBÜ)öğrencisi Hicret Sever, Bülent Ecevit Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi’nde en iyi bildiri yarışmasında ikincilik ödülü aldı.

Bülent Ecevit Üniversitesi İktisat Öğrenci Kulübü tarafından bu yıl altıncısı düzenlenenGeleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi’ne 24 üniversiteden 32 öğrenci katıldı. Üniversitenin Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede, Karabük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 3’üncü sınıf öğrencisi Hicret Sever“Birleşmiş Milletlerde Reform İhtiyacı ve Talepleri” konulu bildirisi ile ikinci oldu.

Kongrede en iyi bildiri ödülünüise Sakarya Üniversitesi’nden Çiğdem Kayar, üçüncülük ödülünü Bülent Ecevit Üniversitesi’nden Caner Koyuncu aldı. Geleceğin Sosyal Bilimcileri’ne ödüllerini BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamza Çeştepe verdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.