KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık Kız Öğrencilerle Sahurda Buluştu

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık Kız Öğrencilerle Sahurda Buluştu

Yayın: 31.03.2024 16:06
Paylaş:
A+ A-

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Üniversitesinde eğitim gören kız öğrencilerle düzenlenen sahur programında bir araya geldi.

Ramazan’ın manevi iklimini düzenlenen programlarla Karabük Üniversitesi öğrencileri ile geçiren Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Üniversitesinde farklı bölümlerde eğitim gören kız öğrenciler ile sahurda buluştu. Ramazan’ın bereketini ve kardeşlik duygularını paylaşmak amacıyla düzenlenen buluşmada, öğrencilerle samimi bir ortamda sohbet eden Rektör Kırışık, onların istek ve taleplerini dinledi. Bu tür etkinliklerin öğrenciler arasındaki dayanışma ve birlik ruhunu güçlendirdiğini ifade eden Kırışık, öğrencilere her zaman destek olmaya devam edeceklerini vurguladı. Karabük Üniversitesi öğrencileri ise Rektör Kırışık’a birlikte sahur yapmış olmaktan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”