Kılıçdaroğlu’nun Yeni Çok Büyük Projeler Açıklayacağı Bildiriliyor

Kılıçdaroğlu’nun Yeni Çok Büyük Projeler Açıklayacağı Bildiriliyor

Yayın: 21.05.2015 10:08
Paylaş:
A+ A-

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 21 Mayıs Perşembe günü (bugün) gerçekleştireceği Karabük mitinginde çok önemli yeni projeler açıklayacağı bildirildi.

Konu ile ilgili CHP İl başkanı Erdoğan Dinçel ve milletvekili adayı Cevdet Akay tarafından verilen bilgiye göre,CHP liderinin seçimlere az bir süre kala çok daha önemli,hatta asrın projeleri olarak nitelendirilen projeler açıklamasının beklendiği ve bu yeni proje açıklamalarını da bugün Karabük’ten başlatacağı ifade ediliyor.

Özellikle emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarında olmak üzere iki maaş ikramiye,asgari ücretin bin 500 TL’ye çıkarılması,Taşören çalışanlarının kadroya alınması,işsizlik sigortası,her aileye nakdi yardım ve bunun gibi önemli projeler açıklayan CHP liderinin bu projelerin yanı sıra yeni çok daha önemli projeler açıklayacağı yönünde bilgiler alınırken,bu yeni asrın projeleri diye adlandırılan PROJE açıklamalarını da Karabük’ten başlatacağı ve Kılıçdaroğlu’nu dinlemeye gelen vatandaşlara önemli müjdeler vereceği haber veriliyor.

Diğer yandan,Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Perşembe günü (bugün) saat:18.00’de kent meydanında yapacağı mitingle ilgili hazırlıkların son aşamaya getirildiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.