Kısmi Felç geçiren hasta Karabük’te sağlığına kavuştu

Kısmi Felç geçiren hasta Karabük’te sağlığına kavuştu

Yayın: 27.03.2023 13:08
Paylaş:
A+ A-

Beynine pıhtı atması sonucu sol tarafından kısmi felç geçiren Necmi Altunok isimli hasta, tedavi için Bartın’dan Karabük Medikar Hastanesine gelerek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniğine başvurdu.

Medikar Hastanesi Uzm. Dr. Necdet Çatalbaş tarafından muayene edilip, tetkikler yaptırılarak tedavi programları düzenlendi.

Muayeneye tekerlekli sandalye ile gelen, sol kol ve sol bacağını hiç oynatamayan, bağımsız oturamayan ve yürüyemeyen hasta 23 seans Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, 10 seans Majör Ozon Tedavisi, 1 seans Multipass Ozon Tedavisi sonrasında sol kol ve sol bacağını kullanmaya başladı ve bağımsız olarak yürüyerek taburcu oldu. (Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.