Koçtaş, İstinye Fix mağazasını yeniledi

Koçtaş, İstinye Fix mağazasını yeniledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 11.06.2024 16:00
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Koçtaş İstinye Fix mağazası yenilenen yüzüyle müşterileriyle buluştu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yenilenen konseptiyle dekorasyon ve ürün çeşitliliği farklı bir formata kavuşan Koçtaş İstinye Fix mağazası, müşterilerine yeni bir alışveriş deneyimi sunacak.

Hem dekorasyon hem de konsept olarak bambaşka bir görünüme kavuşan İstinye Fix mağazası, Koçtaş Fix mağazalarında ilk kez uygulanan yenilikler barındırıyor. İstinye Fix mağazasında dekorasyon ve tekstil reyonları büyütülürken, iham veren banyo ve mutfaklar daha görünür hale geldi.

Yeni mağaza formatı ile Koçtaş müşterileri genişleyen ürün yelpazesi sayesinde aynadan çerçeveye, perdeden duvar kağıdına, mutfak gereçlerinden küçük ev aletlerine kadar birçok ürüne mağazada ulaşabilecek. Yenilenen mağaza yalnızca ürün alışverişinin yapıldığı bir mağaza değil, çözüm sunan ve dekorasyon ihtiyaçlarının tamamının karşılanabileceği bir mağazaya dönüştü.

Koçtaş müşterileri yeni İstinye Fix mağazasında ilham veren konsept banyo ve mutfakları yakından görebilecek, banyo ve mutfak dolaplarından seramiğe, aksesuarlardan tamamlayıcı ürünlere kadar tüm detayları ile banyo ve mutfaklarını kendi zevklerine göre tasarlayabilececek.

Koçtaş müşterileri, hızlı sipariş ekranları sayesinde hem ev adreslerine hem de mağazalardan teslim alacak şekilde siparişlerini verebiliyor. Koçtaş böylelikle, mağazalarda olmayan yüz binlerce ürünü hızlı sipariş ekranları aracılığıyla müşterileriyle buluşturabiliyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”