İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Hasan Gümüş ile birlikte Özel Eğitim okullarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Sırasıyla Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokulunu, Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezini, Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Karabük Mehmet Mescier Özel Eğitim İş Uygulama Merkezini ve Rehberlik Araştırma Merkezini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü burada okul ve kurumların yöneticilerinden bilgiler aldı. Özel Eğitim öğretmenliğinin adı gibi özel olduğunu, büyük fedakârlık, sabır ve gayret gerektirdiğini söyleyerek öğretmenlere teşekkür etti.