KTSO İlçelerde İftar Veriyor

KTSO İlçelerde İftar Veriyor

Yayın: 13.07.2015 10:12
Paylaş:
A+ A-

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Merkez ve İlçe İftar programları kapsamında; Ovacık, Eflani, Yenice ve Eskipazar İlçeleri ile Karabük Merkezde vatandaşlara iftar verilirken, yarın da Safranbolu’da iftar programı düzenlenecek.

İlçelerde ve merkezde verilen iftarlara Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Tuncay Özcan başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyeleri ile Meclis üyelerinin tamamına yakınının katıldığı gözlenirken, verilen iftarlara vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği ifade edildi.

Düzenlenen İftar programlarında bir konuşma yapan Oda Başkanı Tuncay Özcan; “İçinde bulunduğumuz rahmet, mağfiret Ramazan ayının soframızı gönlümüzü paylaşmak adına bu akşam bu şirin ilçemizde üyelerimizle, misafirlerimizle birlikteyiz. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası olarak Karabük’te verdiğimiz iftarlarda üyelerimizin tamamına ulaşamıyorduk. Dolayısıyla arkadaşlarımızla aldığımız karar neticesinde üyelerimizin ayağına gelip ilçelerimizi görüp hep birlikte iftar yapalım arzu ettik. Bundan sonrada bu tür organizasyonları sık sık yapacağız. Şimdiden gelecek Ramazan ayını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Safranbolu’da Kayaya Tırmanan Ayı Cep Telefonuyla Görüntülendi

Yayın: 20.05.2024 10:04
Paylaş:
A+ A-

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde ayının kayaya tırmandığı anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Türkiye’nin 4. büyük mağarası Mencilis’i ziyaret eden Mehmet Göktaş, kayaya tırmanan ayıyı fark etti. Göktaş, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Bir süre dik kayalıklara tırmanan ayı, daha sonra ormanlık alana yönelerek gözden kayboldu.

Haber videosu için TIKLAYINIZ!