Logo Yazılım “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde 2. sıraya yükseldi

Logo Yazılım “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde 2. sıraya yükseldi

Anadolu Ajansı
Yayın: 01.05.2024 12:12
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Logo Yazılım, “Türkiye'nin En İyi İşverenleri” listesinde geçen yıla göre 5 basamak yükselerek 2. sırada yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Logo Yazılım, Great Place To Work (GPTW) tarafından açıklanan “Türkiye'nin En iyi İşverenleri” 2024 listesinde, “500-999 Çalışan Sayısı Kategorisi”nde yükselişini sürdürdü.

Güven, etkin liderlik, değerler, çalışan potansiyelinin yükseltilmesi ve inovasyon başlıklarında şirket uygulamalarının değerlendirilmesini kapsayan araştırmaya GPTW Sertifikası'na sahip şirketler katılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Logo Grup İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Direktörü Nebahat Kesgin, GPTW Türkiye'nin En İyi İşverenleri listesini, çalışan deneyimi konusunda farkındalık yaratması ve iş dünyasına ilham vermesi açısından önemsediklerini belirterek, “Bu sene listedeki yükselişimiz, çalışanlarımızın parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyacağı bir çalışma kültürü için hayata geçirdiğimiz uygulamaların bir sonucu. Logo Yazılım olarak sektördeki öncü konumumuzu insan kaynakları alanına da taşıyarak, fırsat eşitliği ve çeşitliliğin ön planda olduğu, adil ve şeffaf bir işveren markası benimsiyoruz. Çalışanlarımızı sadece iş yaşamlarında değil, kişisel yetkinliklerinin gelişimi ve özel hayatlarında da destekleyici faaliyetler yürütüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Şirket, motivasyonu yüksek, her türlü görüş ve fikrini paylaşmaktan çekinmeyen ve tüm bunların sonucunda verimli işler ortaya çıkaran bir takım yaratmayı hedefliyor. Hem mevcut yetenekler, hem de potansiyel yeni yeteneklerin için çalışma deneyimini dijitalleşmeden faydalanarak iyileştiriyor.

Çalışanlarının özel hayatlarında da mutlu ve sağlıklı olmaları için uygulamalar hayata geçiren şirket, tüm çalışanlarının kariyer yolculukları boyunca uygun yetkinlikler kazanmalarını sağlayarak da gelişimlerini destekliyor.

Great Place To Work Sertifikasyonu ve En İyi İşverenler listeleri, organizasyonların çalışanları için harika bir iş yeri deneyimi sunduklarının global çapta tescillenmesi imkanı sunuyor.

İşe alımda yeni yetenekler için cazibe alanı oluşturmasının yanı sıra, organizasyon çalışanları için gurur duyacakları ve birlikte kutlayacakları bu önemli başarı ile bağlılık ve aidiyet hissiyatını güçlendiriyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.