Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkan ve Üye Muhtarları Kabul Etti.
Vali Mustafa Yavuz Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Şirinevler Muhtarı Ozan Özçelik, Yönetim Kurulu Üyesi ve Dernek Üyesi Mahalle Muhtarlarını Makamında kabul etti.
Yapılan seçimle Dernek Başkanı seçilen Ozan Özçelik’e ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde mahalle muhtarlıklarına yeni seçilen muhtarlara hayırlı olsun temennisini ileten Vali Yavuz; muhtarların mahallelerindeki çalışmalarında başarılar diledi.