7 Haziran genel seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisinden milletvekili aday adayı olan Durmuş Yalçın gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
Amacının MHP çatısı altında milletvekili olarak Karabük halkına hizmet vermek olduğunu belirterek kısa bir değerlendirme yapan Yalçın, “şu anda şahsım ve diğer milletvekili aday adayı arkadaşlarımızla birlikte centilmence bir aday adaylık süreci yaşıyoruz.Yakın bir zaman içinde açıklanacak adaylık süreci ile birlikte tam bir seçim atmosferine girilecek.Bizim amacımız halkımıza hizmet noktasındadır.İnşallah aday olup bu hizmeti verebilmek bizlere nasip olur” dedi.