MHP İl Teşkilatından Öz Çelik-İş Sendikasına ziyaret

MHP İl Teşkilatından Öz Çelik-İş Sendikasına ziyaret

Yayın: 13.05.2024 13:33
Paylaş:
A+ A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda teşkilat mensubu Öz Çelik-İş Sendikası  Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Genel Başkan Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarıı Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Şerafettin Koç, Genel Sekreteri Ahmet Çolak, kalabalık bir heyet ile gelen İl Başkanı Gedikoğlu ve teşkilat mensuplarını Sendika  Genel Merkezinde ağırladı.

Görüşmede Karabük ve ülkemizin gündeminden siyasi gelişmelere kadar birçok konuda istişareler yapılırken, ülkemize ve Karabük’e ortak hizmet konusunda mutabık kalındı.

Ziyaret dolayısıyla MHP İl Başkanı Gedikoğlu’na ve heyetine teşekkür eden Değirmenci, Karabük halkının ve oradaki binlerce üyemizin huzur ve refahı için MHP teşkilatıyla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Gedikoğlu ise, Genel Yönetim Kurulumuza ev sahipliği için teşekkür ederken, hediye takdiminin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından görüşme son buldu.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.