MHP Milletvekili Durmuş Yalçın mazbatasını aldı

MHP Milletvekili Durmuş Yalçın mazbatasını aldı

Yayın: 13.06.2015 12:52
Paylaş:
A+ A-

25. dönem milletvekili seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden milletvekili seçilen Durmuş Yalçın dün mazbatasını aldı.

Mazbata alma törenine MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, MHP İl Genel ve belediye meclis üyeleri ile birlikte çok sayıda partili katıldı.

Ağır Ceza Reisi Timuçin Dedeoğlu’ndan mazbatasını alan MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın Adliye çıkışında partililere hitaben bir konuşma yaptı. Milletvekili Yalçın seçim çalışmaları sürecinde vermiş olduğu sözlerin tamamını yapacağını belirterek “Aday olduğumuzda Karabük Milletvekilliğine olduğumuzu söylemiştik. Yüce Rabbim nasip etti ve Karabük’ün milletvekili olarak seçildim. Veriş olduğumuz sözlerin hepsinin arkasındayız. Durmuş Yalçın şimdiye kadar vermiş olduğu sözlerin tamamını tutmuştur, bundan sonrada tutmaya devam edecektir. İki ay önce hepinizle birlikte yürümeye başladık. Bizimle yürü Karabük dedik ve Karabüklüler bizimle yürüdüler. Hepimiz çok yorulduk, ama verdiğimiz sözlerin hepsinin bilincindeyiz. Siyasi söylem içerisinde hiç bulunmadım. Ne yapabileceksem onları söyledim. Şu anda öyle görüyorum ki söylemiş olduğumuz hizmetlerden daha fazlanı yapacağız. Çünkü yanımda hep sizler olduğunuz bundan sonrada o gücü ve desteği görmeye devam ettikçe, hizmetlerimize hizmet katacağız. Bu hizmetleri yaparken sık sık iştiraler yapacağız. Bu istişarelerimize seçildiğimiz gün başladık. Bugün de mazbatamızı alarak bunu resmileştirmiş olduk. Yarın(bugün) Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisinde kaydımızı yaptıracağız. Genel merkezimizde ilk toplantımıza katılacağız. Bana seçim boyunca destek veren sizlere bizlere oy veren vermeyen bütün Karabük halkına çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Mazbatasını alan Milletvekili Durmuş Yalçın, ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.