Bölgenin Sesi Gazetesi
 

MHP Milletvekili Durmuş Yalçın’dan Ak Parti’ye Yeşil Işık

Yayın: 26.06.2015 11:01
Paylaş:
A+ A-

MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın TBMM’de yemin ettikten sonra ilk olarak AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar’ı ziyaret etti.

25. dönem milletvekili seçimlerinde MHP Karabük milletvekili olarak mecliste dün yemin eden Durmuş Yalçın, beraberinde İl Başkanı Burhanattin Arslan ile birlikte ilk ziyaretini AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar’ı İl Başkanlığı binasında ziyaret etti.

AK PARTİ İLE ÇALIŞACAĞIZ

Milletvekili Yalçın ziyaretin bir nezaket ziyareti olduğunu söyleyerek, “Güzel bir seçim dönemi geçirdik. Karabük’ün onuruna, gururuna yakışır bir şekilde milletvekilliği yapacağız. Herkese eşit mesafede yer alacağız. Karabük milletvekilliği nasıl olunurmuş bu konuda AK Parti Karabük milletvekili Osman Kahveci ile çalışacağız. Başarılı bir dönem, demokratik bir süreç bizi bekliyor. Demokratik bir imtihan vereceğiz. Bu imtihanda da AK Parti ile çalışacağız. Koalisyonu birlikte yaparsak zaten beraber çalışacağız, muhalefet olursak da yine beraber çalışacağız. İl Başkanımıza da misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

BİZİM KAPIMIZ SİZLERE HER DAİM AÇIKTIR

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ise, demokrasilerde egemenliğin kayıtsız şartsız millette olduğunu belirterek, “Milletimizin takdiri neyse o olur, sandıktan çıkan bizim başımızın tacıdır. Bu anlamda hem Karabük halkı hem de ülkemizdeki milletimiz bu ülkeyi koalisyonla yönetin diye bir tablo çıkarttı. Bu tablodan biz AK Parti olarak milletimize, ümmetimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu süreçte de halkımız koalisyon ile yönetimi ve hizmeti görüp takdir edecektir. Biz hiçbir zaman kaostan tarafa olmadık. Her zaman milletimize hizmetten yana olduk ve hizmetlerimize devam edeceğiz. 13 yılda memleketimize, ümmetimize yardım eli uzattık ve yardım ettik. Biz bu yardımlara yine devam edeceğiz. Koalisyon kurulduğu zaman bu MHP olur, CHP olur amacımız memleketimize hizmet olacaktır. Ortak masada buluşur, milletimize hizmet noktasında da ibadet der çalışmalarımıza devam ederiz. Biz her zaman AK Parti olarak hizmet etmeye, çalışmaya hazırız. Bizim kapımız sizlere her daim açıktır. Memleketimize hizmetler yapılacak, yatırımlar yapılacak, projeler var. Şehrin akilleri bir araya gelerek çalışmaları yapacağız. Ben MHP İl Başkanına, Milletvekili Durmuş Yalçın’a ziyaretleri için teşekkür ederim” diye konuştu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük İdmanyurdu Galibiyet Serisinde! Maç Sonucu 4-3

Yayın: 28.09.2023 11:05
Paylaş:
A+ A-

Türkiye Kupası birinci tur karşılaşmalarında Bulvarspor ile deplasmanda karşılaşan Karabük İdman Yurdu, nefes kesen mücadelenin uzatma dakikalarında bulduğu golle skoru 4-3’e getirerek turu geçmeyi başardı.

Nefes kesen Türkiye Kupası mücadelesinde Karabük İdman Yurdu uzatmalarda güldü! 3-4…

Karabük İdman Yurdu, Türkiye Kupası birinci tur karşılaşmalarında Bulvarspor’a konuk oldu.

15:00’da Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadyumunda ilk düdükle başlayan Türkiye Kupası birinci tur mücadelesinin ilk yarısında Karabük İdman Yurdu soyunma odasına 3-1 önde giderken, Bulvarspor ikinci yarıda muhteşem bir geri dönüşe imza attı ve mücadele 3-3 noktalanarak uzatmalara gitti.

Uzatmaların henüz ikinci dakikasında 3-4 öne geçen Karabük İdman Yurdu, 120.dakikanın sonunda turu geçmeyi başardı.

BULVARSPOR 3-4 KARABÜK İDMAN YURDU
18′ Berat Can Sebat (Karabük İdman Yurdu) 0-1
33′ Ahmet Kağan Gürbüz (Bulvarspor) 1-1 P’
40′ Mustafa Apardı (Karabük İdman Yurdu) 1-2
45′ Miraç Türkyılmaz (Karabük İdman Yurdu) 1-3 P’
57′ Ayberk Altan (Bulvarspor) 2-3 P’
76′ Berkay Güntay (Bulvarspor) 3-3
92′ Miraç Türkyılmaz (Karabük İdman Yurdu) 3-4