MHP Samsun Milletvekili Topsakal, Sinop’ta partililerle bir araya geldi

MHP Samsun Milletvekili Topsakal, Sinop’ta partililerle bir araya geldi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.03.2024 20:00
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – MHP Samsun Milletvekili İlyas Topsakal, Sinop’ta bazı ilçeleri ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Topsakal, kentteki temasları kapsamında ilk olarak Durağan ilçesini ziyaret etti.

Burada partisinin Durağan Belediye Başkan adayı Zafer Elkovan ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunan Topsakal, vatandaşlardan Elkovan’a destek olmalarını istedi.

Topsakal, daha sonra Boyabat ilçesinde partisinin Boyabat Belediye Başkan adayı Murat Muslu’nun seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı.

Milletvekili Topsakal, burada yaptığı konuşmada, ülkücüler olarak şehirleri pırıl pırıl gençlere emanet etmek istediklerini söyledi.

Belediyeciliğin hizmet işi olduğunu ve MHP olarak bunu yerine getirebilecek kadrolara sahip olduklarını vurgulayan Topsakal, şöyle konuştu:

“Milliyetçi nedir denildiği zaman parayı doğru yerde doğru şekilde harcayan insandır. Bunu neden söylüyorum bir sokağı on kez kazamazsınız, kaldırım taşını on kere değiştiremezsiniz. Kimin cebinden gidiyor? Devletin, milletin parasını korumaktır milliyetçilik. O zaman Türk milliyetçisi düşünecek. Ben bu şehirde önce ne yapacağım? Modern olmak akıllı para kullanmaktır. Bir şeyi bir kere yapacağız ve önce altını yapacağız üstünü değil. Üstünü yaparsanız altta kablo geçireceksiniz, sonra kanalizasyon, sonra doğalgaz sürekli kazacaksınız. Devamlı para harcayacaksınız. Akıllı olan, devletini, milletini ve ailesini düşünen, çocuğuna güzel bir gelecek vermek isteyen bir kere yapar.”

Topsakal, konuşmasının ardından seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

İlyas Topsakal daha sonra Gerze ilçesinde de iftar programında partililerle buluşarak, partisinin Gerze Belediye Başkan adayı Mustafa Öz için destek istedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”