Bölgenin Sesi Gazetesi
 

MHP’de Moraller Yerinde

Yayın: 20.05.2015 10:21
Paylaş:
A+ A-

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz hafta Perşembe günü yaptığı mitingin yankılarının sürdüğü bildiriliyor.

Yapılan Mitingin adeta bir gövde gösterisine dönüştüğünü belirten ilgili kişiler, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yaptığı konuşmanın Türkiye’nin gerçeği olduğunu, seçim vaadlerinin de gerçekleştirilemeyecek bir vaad olmadığını söylediler.

Hem Mitingin hem de düzenlenen Halk Konserinin 7 Haziran tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerine mutlaka olumlu yansımalarının olacağına dikkat çeken bir çok kesim yapılan tüm bu işlerde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Milletvekili Adayı Durmuş Yalçın’ın emeklerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini belirttiler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı kısa değerlendirmede; MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin mitingine ve ünlü sanatçıların katılımıyla düzenlenen halk konserine katılan tüm Karabük halkına teşekkür ederek, seçimlerde ne vaade bulunduysa hepsinin bir bir yerine getirileceğini, Karabük’ün daha yaşanılır bir kent olması için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

Yorumlar

  1. hasan

    moraller yerinde ama suratlar asık.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.