Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Milli İttifak Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Yayın: 23.05.2015 12:29
Paylaş:
A+ A-

Seçimlere Saadet Partisi Çatısı altında giren Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi yaptığı çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürüyor. Adayların çalışmasının yanında Gençlik Kollarının ve Hanım Kollarının yapmış olduğu çalışmalar Karabük’te etki uyandırmaya devam ediyor.

Saadet Partisi Hanım Kolları Cuma Pazarında yapmış olduğu çalışmalar ile seçime ne denli önem verdiklerini ve iddialı olduklarını göstermeye devam ediyorlar. Pazar’a gelen insanların yoğun ilgisi ile karşılaşan etkinliğe Saadet Partisi Karabük Hanım Kolları Başkanı Hülya Gündoğdu Merkez İlçe Hanım Kolları Başkanı Selma Küçük ve çok sayıda partili katıldı. Pazar alışverişine gelen hanımların Saadet Partisi Standına ilgisi ve sahiplenişi görülmeye değerdi. Saadet Partisi Karabük Hanım Kolları Başkanı Hülya Gündoğdu yapmış olduğu açıklamada “Saadet Partisi olarak bizler iyinin, Doğrunun, Faydalı ve adil olanın hakim olması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Refah iktidarında nasıl ki hanım kollarımızın yapmış olduğu efsane çalışmalar Merhum Erbakan hocamıza iktidarı getirmişse bu gün de Milli Görüşçü hanımlar olarak aynı heyecan ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ev sohbetlerimizle kapı kapı broşür dağıtıp yapacaklarımızı anlatarak yaptığımız çalışmalarla hanım kardeşlerimizin gönüllerine Milli İttifak’ı nakış nakış işliyoruz. Tek derdimiz var Allah’ın rızasıdır” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.