Minik Öğrenciler Kent Ormanda Buluştu

Minik Öğrenciler Kent Ormanda Buluştu

Yayın: 21.08.2015 10:21
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediyesine bağlı olarak eğitim alanındaki çalışmalarını sürdüren Bilgi Evi Yaz Kursları Kapanış Programlarının ardından öğretmen ve öğrenciler Kent Ormanda düzenlenen piknikte buluştu.

Öğretmen ve ailelerin evlerinde yaptıkları yiyecekler ile Bilgi Evi tarafından dağıtılan dönerle karınlarını doyuran minik öğrenciler yemeğin ardından çeşitli oyunlar oynayarak doyasıya eğlendiler.

Bilgi Evinin eğitim ve sosyal faaliyetleri ile bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini kaydeden Başkan Aksoy şöyle konuştu; “Bilgi Evimiz kuruluşundan bu güne Safranbolu’nun eğitim alanında en önemli kurumlarından birisi olmuştur. Gerek eğitim öğretim döneminde gerekse yaz kurslarımız ile çocuklarımıza hem eğitim alanında hem de sosyal yönlerini geliştirecek anlamda etkinliklerle manevi olarak ta destekliyoruz. Son olarak çocuklarımızın başarılarını geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ve 2 güne yayılan Yaz Kursu Kapanış Programlarında da hep birlikte şahit olduk. Bu günde bu başarılarını ve kursların sonunda hep beraber piknik yaparak, eğlenerek taçlandırıyorlar. Ben başta bizleri başarıları ile gururlandıran çocuklarımız olmak üzere Milli Eğitim, Halk Eğitim ve Gençlik Spor Müdürlüğümüz, öğretmenlerimiz ve en önemlisi bizlere güvenerek çocuklarını emanet eden anne babalara teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.