Odeabank’ın “Yatırım Odaklı Podcast”i ikinci sezonuyla yayında

Odeabank’ın “Yatırım Odaklı Podcast”i ikinci sezonuyla yayında

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.05.2024 12:30
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Odeabank'ın birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyenler için hazırladığı “Yatırım Odaklı Podcast”, ikinci sezonun yeni bölümleriyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, bankacılık dünyasını anlamak ve birikimlerini koruyup en iyi şekilde değerlendirmek isteyen dinleyiciler için rehber niteliğinde olan “Yatırım Odaklı Podcast”, ekonomi gazetecisi Güzem Yılmaz Ertem'in moderatörlüğünde hazırlanıyor.

Podcastte, yatırım dünyasının önde gelen isimleri, yatırımları doğru şekilde yönetmenin inceliklerini anlatıyor. “2024'te yatırım dünyasını neler bekliyor?”, “Kazanmanın bir algoritması var mı?”, “Ekonomi Medyasını Okumak”, “Yatırımda risk yönetimi ve güvenli yatırımın püf noktaları”, “Para Nasıl Çalışır? Parasını Yöneten Hayatını Yönetir” gibi bölümleri içeren podcastin ikinci sezonu, her hafta yeni bölümleriyle devam ediyor.

En çok dinlenen 10 ekonomi podcasti arasında yer alan seri, Odea uygulaması, Odea Radyo ile Spotify, Apple Podcasts, Karnaval Radyo, Amazon dahil tüm dijital platformlardan dinlenebiliyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”