Ordu Tarım ve Orman Müdürlüğü ihaleyle 60 gebe simental düve alacak

Ordu Tarım ve Orman Müdürlüğü ihaleyle 60 gebe simental düve alacak

Anadolu Ajansı
Yayın: 12.06.2024 00:00
Paylaş:
A+ A-

ANKARA (AA) – Ordu Tarım ve Orman Müdürlüğü, 60 gebe simental düve alımı için ihale gerçekleştirecek.

Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, Dünya Bankası Türkiye Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi uygulama esasları kapsamında Bolaman Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi'ndeki alt projeler için ihale yapılacak. Bu çerçevede, 60 gebe simental düve alımı için ihale açıldı. Teklifler, 31 Temmuz saat 10.00'a kadar verilebilecek.

İhaleye ilişkin gerekli dokümanlara “https://ordu.tarimorman.gov.tr/” ve “https://tulip.ogm.gov.tr” internet adreslerinden erişilebilecek.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. Teslimat süresi sözleşme tarihinden itibaren 62 gün olacak.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Aytemiz’den CarrefourSA müşterilerine akaryakıt indirimi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:22
Paylaş:
A+ A-

ANKARA (AA) – Aytemiz ve CarrefourSA iş birliğiyle hazırlanan akaryakıt indirimi kampanyasında, müşteriler benzin veya motorin alımlarında yüzde 4'e varan indirimden yararlanabilecek.

Aytemiz'den yapılan açıklamaya göre, market alışverişini CarrefourSA online ya da CarrefourSA mağazalarında yapan CarrefourSA Kart sahipleri, Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirecekleri benzin veya motorin alımlarında indirimden faydalanabilecek.

15 Temmuz'a kadar geçerli kampanya kapsamında bireysel CarrefourSA Kart sahipleri, Aytemiz istasyonlarında yapacakları motorin alışverişlerinde anında yüzde 3,5, benzin alışverişlerinde ise anında yüzde 4 özel indirimden faydalanabilecek.

Kampanyadaki indirimden yararlanmak için alışveriş sonrasında fişin altında yer alan kişiye özel kampanya kodunun Aytemiz Vaay mobil uygulamasında “katılım kodunu gir” alanına tanımlanması gerekiyor.

Aytemiz Vaay kullanıcıları ayrıca, CarrefourSA'dan yapacakları 1000 lira ve üzeri alışverişte de 100 liralık CarrefourSA puanı kazanıyor.

Bu fırsattan yararlanmak için Aytemiz Vaay uygulaması üzerinden temin edilecek kodların, CarrefourSA uygulaması ya da CarrefourSA kart web sitesinde yer alan “kampanya kodu ekle” bölümünden tanımlanması yeterli olacak.