Ovacık’ta 28 Konut ve 4 işyerinin temeli yarın atılıyor

Ovacık’ta 28 Konut ve 4 işyerinin temeli yarın atılıyor

Yayın: 27.03.2024 17:43
Paylaş:
A+ A-

MHP Ovacık İl Genel Meclisi adayı, iş insanı Muhammer Yağlı’nın seçim kampanyasının başında taahhüt ettiği 28 konut ve 4 işyeri projesinin temeli 28 Mart Perşembe günü atılıyor.

Seçim sürecinin başlamasıyla ortaya koyduğu vaatler ve performansla ilgi odağı haline gelen Yağlı yerel seçimlere 3 gün kala verdiği sözü yerine getirdi ve ilçedeki tarihi gün için tüm hazırlıkların tamamlandığını duyurdu.

OVACIK’TA TARİHİ GÜN

İlçenin en önemli ihtiyaçlarından olan barınma sorunu için elini taşın altına koyan ve tam 28 konut ve 4 işyerinin temel atma töreni için tüm hazırlıkların sona erdiğini bildiren Yağlı, “Şükürler olsun bir vaadimizi daha hayata geçirmek üzere en önemli adımımızı atıyoruz. Ovacık tarihi günlerinden birini yaşayacak. Tüm hemşerilerimizi ilçemiz adına son derece müstesna olan bugün de bu mutlu günümüzde yanımızda görmek isteriz” dedi.

31 MART’TA TARİH YAZACAĞIZ

Seçim çalışmalarına da değinen MHP Ovacık İl Genel Meclisi üyesi adayı Muhammer Yağlı, Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde sandıklardan MHP’nin 1. Parti olarak çıkacağına inandığını vurguladı ve “Neslihan kardeşimiz Ovacık’ın yeni Belediye başkanı olurken, Hayati Yılmaz abimizle birlikte biz de il genel meclisi üyeleri olarak yerel parlamentoda yerimizi alacağımıza yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

MHP GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK

Ovacık’ta Yeşil Ovacık Konutlarının 28 Mart Perşembe günü (yarın) gerçekleştirilecek temel atma törenine MHP teşkilat kademelerinin de tam kadro katılması beklenirken, Karabük Belediye Başkanı ve MHP adayı Rafet Vergili’nin törende yer alacağı öğrenildi.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Milli Eğitim Müdürü Akbaş Makedon ve İtalya Eğitim Sorumluları İle Bir Arada

Yayın: 18.04.2024 11:40
Paylaş:
A+ A-

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından yürütücülüğü üstlenilen Sanata Geri Dönüşüm Erasmus+ Projesi kapsamında İlimizde faaliyet göstermek amacıyla Makedonya ve İtalya ülkelerinden gelen eğitim sorumluları ve proje paydaşları ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.

İlk olarak misafirler ile tanışan İl Millî Eğitim Müdür Nevzat Akbaş Sanata Geri Dönüşüm Erasmus+ Projesi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Proje kapsamında değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Erasmus+ projelerinin İlimiz genelinde yaygınlaşmaya devam ettiğini, projelerde bilgi ve deneyim alışverişinin çok kıymetli olduğunu altını çizerek başarılar diledi.

Görüşme proje sorumlularına katılım belgelerinin İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ tarafından verilmesiyle son buldu.

Proje içeriği kapsamında tekstil atıkları ürünleri kullanarak el sanatları çalışması, atık tekstil ürünleri ve ipliklerle  el sanatları uygulamaları, cam ve kağıt/karton atıklarıyla el sanatları uygulamaları, metal, plastik ve kağıt atıklarıyla el sanatları uygulamaları, kağıt ve tekstil atıklarından yararlanılan el sanatları uygulamaları 5 gün boyunca çeşitli etkinlikler yapıldı.