Özer “Katlı Otopark Projemiz Hazır”

Özer “Katlı Otopark Projemiz Hazır”

Yayın: 25.03.2024 13:12
Paylaş:
A+ A-

Yeniden Refah Partisi Karabük Belediye Başkan adayı İsmail Özer, belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği katlı otopark projesinin hazır olduğunu söyledi. Şehir içinde otopark sorununu çözmek için dolmuş durağının üzerine yapılacak olan katlı otopark projesini başkan seçilmesi halinde kısa sürede başlatacağını belirten Yeniden Refah Partisi Karabük Belediye Başkan adayı İsmail Özer:

“Dolmuş duraklarının üzerine yapılacak olan 500 araçlık otopark için gerekli hazırlıklar  son aşamaya geldi.  En üst kat açık ve kapalı sosyal alan olarak iki bölümden oluşmaktadır. Kapalı alanımızda yemek bölümü çocuklar için oyun alanı ve dinlenme alanları ‘da mevcuttur. Katlı otoparklar için hazırlıklarımız tamam. Yerlerinin tespitini yaptık, özellikle şunu belirtmek istiyorum ki kısa sürede otoparklarımızı inşaa ederek Karabük ‘ümüzü Refah’a kavuşturacağız. Şehrimizdeki otopark ihtiyacını karşılayacak şekilde katlı otoparklar yapacağız.” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”