Yeniden Refah Partisi Karabük Belediye Başkan adayı İsmail Özer, belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği katlı otopark projesinin hazır olduğunu söyledi. Şehir içinde otopark sorununu çözmek için dolmuş durağının üzerine yapılacak olan katlı otopark projesini başkan seçilmesi halinde kısa sürede başlatacağını belirten Yeniden Refah Partisi Karabük Belediye Başkan adayı İsmail Özer:
“Dolmuş duraklarının üzerine yapılacak olan 500 araçlık otopark için gerekli hazırlıklar son aşamaya geldi. En üst kat açık ve kapalı sosyal alan olarak iki bölümden oluşmaktadır. Kapalı alanımızda yemek bölümü çocuklar için oyun alanı ve dinlenme alanları ‘da mevcuttur. Katlı otoparklar için hazırlıklarımız tamam. Yerlerinin tespitini yaptık, özellikle şunu belirtmek istiyorum ki kısa sürede otoparklarımızı inşaa ederek Karabük ‘ümüzü Refah’a kavuşturacağız. Şehrimizdeki otopark ihtiyacını karşılayacak şekilde katlı otoparklar yapacağız.” dedi.