Özerden Ambalaj’a “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri” ödülü

Özerden Ambalaj’a “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri” ödülü

Anadolu Ajansı
Yayın: 25.11.2023 04:24
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Özerden Ambalaj Sanayi AŞ, Happy Place to Work ve Capital Dergisi'nin iş birliğinde gerçekleşen “Happy Workplaces – Türkiye'nin En Mutlu İşyerleri Araştırması” sonucunda kendi kategorisinde “Türkiye'nin En Mutlu İşyeri” ödülüne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Hilton Bosphorus Hotel'in ev sahipliği yaptığı törende, Türkiye'nin En Mutlu İşyerleri Araştırması'nın ödülleri işletmelere takdim edildi. Özerden Ambalaj, söz konusu araştırma sonucunda kendi kategorisinde “Türkiye'nin En Mutlu İşyeri” ödülünü aldı.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Özerden Ambalaj Sanayi AŞ Genel Müdürü Mehmet Bağır, Özerden olarak iş dünyasında mutluluğun var olduğuna inandıklarını bildirdi.

Bağır, “Yüzlerden gülümsemelerin eksik olmadığı çalışma ortamımızı sürdürmek ve geliştirmek için emek vermeye devam ediyoruz. Bunun sonucunda çalışanlarımızın takdirleriyle böyle önemli bir ödüle layık görülmekten dolayı da gurur duyuyoruz. Bu güzel gecede emeği geçen herkese de teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.