Param, Money 20/20 Europe 2024’e katılacak

Param, Money 20/20 Europe 2024’e katılacak

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.05.2024 04:36
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Param, 4-6 Haziran'da Hollanda'nın Amsterdam şehrinde gerçekleşecek fintek fuarı Money 20/20 Europe 2024'e katılacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Param, 7 bin 500'ün üzerinde katılımcıyı, 2 bin 300'ün üzerinde firmayı ve konuşmacıları bir araya getirecek organizasyonda tüm grup şirketleriyle birlikte yer alacak.

Money 20/20 Europe 2024 etkinliği süresince fintek ekosistemindeki yenilikleri tartışmak, inovatif fintek çözümlerini tanıtmak ve yeni iş birlikleri geliştirmek için potansiyel iş ortaklarıyla bir araya gelecek olan Param, grup şirketleri Finrota, Kredim, ParamTech, ParamUK, Twisto, Univera ve Univis ile birlikte bireysel ve kurumsal müşterilerine bütünleşik finans sağlayıcısı olarak vermiş olduğu uçtan uca entegre edilmiş finansal çözümlerini tanıtacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Param Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Emin Can Yılmaz, yurt dışı pazarlarda büyümenin, bütünleşik finans sağlayıcı olarak hedeflerinin merkezinde yer aldığını belirtti.

Yılmaz, “Geçtiğimiz yıllarda yaptığımız yatırımlar ve şirket satın almaları, bu vizyonun somut örnekleri. Agresif büyüme stratejimizin temelinde, yurt dışı pazarlarda inovatif ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam etme motivasyonumuz yatmaktadır. Bu çerçevede önümüzdeki ay dünyanın en büyük ve en prestijli fuarlarından biri olan Money 20/20 Europe 2024'e katılım gösterecek olmamız uluslararası büyüme stratejimizin bir parçası.” değerlendirmelerinde bulundu.

Yılmaz, Money 20/20 Europe 2024'ün, fintek ekosisteminde işbirliği fırsatları sağlayan, ekosistemde öne çıkan gelişmeleri, yenilikleri, trendleri yakından takip etme, bu alanda dünya genelindeki firmalarla etkileşimde bulunma imkanları sunan dünyanın en büyük fintek organizasyonu olduğunu aktardı.

Yılmaz, “Bütünleşik finans sağlayıcısı olarak etkinlik boyunca tüm grup şirketlerimizle birlikte finansal teknoloji alanında geliştirdiğimiz 'loyalty', 'issuing', 'processing', 'acquiring' ve 'landing' gibi inovatif çözümlerimizi, gelecek vizyonumuzu katılımcılarla paylaşacağız. Güçlü şekilde katılım göstereceğimiz Money20/20 Europe 2024 fuarını heyecanla bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Aras Kargo’ya “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Kargo Şirketi” ödülü

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.05.2024 04:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Aras Kargo, e-ticaretin en iyilerinin ödüllendirildiği ECHO Awards'ta 5'inci kez kargo sektöründe “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Şirket Ödülü”ne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aras Kargo, bu yıl altıncısı gerçekleştirilen ve “E-Ticaretin En İyileri”nin belirlendiği ECHO Awards'ta, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle, kargo kategorisinde bir kez daha ödül aldı.

Markaların başarılarının taçlandırıldığı “ECHO Awards ödülleri”, İstanbul'da bir otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

– “Kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık”

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen Aras Kargo İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Selda Özacar, Aras Kargo olarak, ilk günden itibaren müşterilerin beklenti ve memnuniyetine öncelik verdiklerini hizmetlerinin yelpazesini bu doğrultuda geliştirdiklerini belirtti.

Özacar, e-ticaret ekosisteminde, teslimat ve iade noktasında kargo sektörünün önemli rol üstlendiğini aktararak, “Biz de son yıllarda değişen tüketici beklentilerini karşılamak için hizmetlerimizi ileri taşımak üzere önemli yapısal ve teknolojik yatırımlar gerçekleştirdik. Büyük verinin yapay zeka ile işlenmesine ve bu sayede kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık. Ülkemizin dört bir yanına ulaşmakla kalmayarak yurt dışına açılıp teknoloji ihraç eden çok dinamik bir yapı inşa ettik.” açıklamalarında bulundu.

E-ticaretin en önemli bileşenlerinden birinin teslimat sürecinde esneklik ve kişiselleştirme olduğuna dikkati çeken Özacar bu doğrultuda, kargo teslimatlarını zaman ve mekandan bağımsız esnek bir modele taşımak için yeni ürünlere yatırımlar yapmaya devam ettiklerini aktardı.

Özacar, Aras Rotalama Platformu ile müşterilerinin, kargolarını canlı olarak takip ederek kargonun teslimin zamanını değiştirebildikleri bilgisini paylaşarak, şunları kaydetti:

“Bu sayede müşteriler kargosunu Aras Burası esnaf ve dolap noktalarımıza, komşusuna ya da istediği şubemize yönlendirebiliyor. Aras Kargo olarak, teknoloji yatırımlarını genişletirken hızlı ve pratik çözümler geliştirmeyi sürdüreceğiz. E-ticaret ekosisteminin güvenilir ve etkili bir iş ortağı olarak konumlandığımız ve bu yıl 5'inci kez aldığımız ödül için mutluyuz. Bu başarımızda büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarıma ve e-ticaret tarafındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.”