Petrol Ofisi Grubu ve Chevron “denizcilikte enerji” semineri düzenledi

Petrol Ofisi Grubu ve Chevron “denizcilikte enerji” semineri düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 27.03.2024 00:48
Paylaş:
A+ A-

ANKARA (AA) – Petrol Ofisi Grubu ve dünya enerji devi Chevron tarafından “Denizcilikte Enerji Dönüşümü ve Yağlama Çözümleri” semineri gerçekleştirildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Petrol Ofisi ve Chevron'un iş birliğinin 10'uncu yıl dönümü vesilesi ile seminer düzenlendi.

Seminerde, “Chevron Marine Lubricants: Yeni Enerji Dünyasına Doğru Güvenilir Bir Tedarikçi”, “Petrol Ofisi: Bugünden Yarına Hazır”, “Deniz Yağlarındaki Teknik Gelişmeler”, “Biyoyakıt Pazarındaki Gelişmeler”, “Daha Düşük Karbonlu Bir Geleceğe İlerlemek”, “Denizcilikte Dekarbonizasyon”, “Chevron Shipping Faaliyeti” ve “Chevron Denizcilik Ürünleri ve Hizmetleri: Müşteri Deneyimi” konularında konuşma ve sunumlar yapıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, denizcilik sektörünün enerji dönüşümünün önemli noktalarından olduğunu belirterek, “Sektörde yaşanan hızlı değişimlere uyum sağlayabilmek için gerekli olan yenilikçi yağlama çözümlerine odaklanmak amacıyla bu semineri düzenledik. Chevron yetkilileri ile deneyim ve fikir alışverişinde bulunmamıza imkan sunan böyle bir etkinliği 10'uncu yıl dönümümüzü kutladığımız bu yıl gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Petrol Ofisi Madeni Yağlar olarak hem denizcilik sektöründeki enerji dönüşümüne katkı sağlamaya hem de en yüksek kaliteli ürünleri bu alanda sunmaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.