Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Polat’tan Safranbolu MYO’na Ziyaret

Yayın: 27.04.2015 09:51
Paylaş:
A+ A-

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Refik Polat Safranbolu Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın Safranbolu Meslek Yüksekokulu’na yaptığı ziyarette; Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Selahattin Altan ve Öğretim Görevlisi Evren Katı Özer, Yüksekokul Sekreteri Özgür San ve Akademik personel ile bir araya geldi.

Yeni yönetime başarılar dileyerek sözlerine başlayan Rektör Prof. Dr. Refik Polat: “Meslek Yüksekokulumuza yeni atadığımız Müdürümüzü ve Sekreterimizi sizlerle tanıştırmak, tanışmak ve sizleri dinlemek için buradayız. Safranbolu Meslek Yüksekokulu Üniversitemizin en eski akademik birimi. Karabük henüz il olmadan Meslek Yüksekokulumuz vardı. Üniversitemizin yapı taşlarından bu nedenle önemsiyoruz. Müdürümüz İsmail Bey ve Sekreterimiz Özgür Bey Safranbolu’yu, okulumuzu ve sizleri iyi bilen arkadaşlarımız. İnşallah birlikte güzel işler yapacağız. Sizlerin daha iyi koşullarda çalışmalarınızı sürdürmeniz ve daha kaliteli eğitim öğretim gerçekleştirebilmeniz için çalışmalar içindeyiz. Sizlerin beklenti ve dikeklerini bekliyoruz. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş: “Öncelikle Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat’a yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Fiziksel olarak burada bulunmasak ta Safranbolulu oluşumuzdan dolayı Meslek Yüksekokulumuzu yakinen takip ediyorduk. Bundan dolayı yabancı değiliz. Bizler bundan sonra periyodik olarak bir araya geleceğiz. Katılımcı bir yönetim anlayışı ile hocalarımızın tecrübelerinden yararlanarak hep birlikte uyumlu bir şekilde sıkıntılarımız olsa da birlikte aşacağız. Ben buna inanıyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni dönemde yapılacak çeşitli düzenlemeler üzerinde bilgi paylaşımında bulunan Rektör Prof. Dr. Refik Polat konuşmalarının ardından Akademik personel ile tanışarak, onların isteklerini ve görüşlerini dinledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.