Polat’tan Safranbolu MYO’na Ziyaret

Polat’tan Safranbolu MYO’na Ziyaret

Yayın: 27.04.2015 09:51
Paylaş:
A+ A-

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Refik Polat Safranbolu Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın Safranbolu Meslek Yüksekokulu’na yaptığı ziyarette; Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Selahattin Altan ve Öğretim Görevlisi Evren Katı Özer, Yüksekokul Sekreteri Özgür San ve Akademik personel ile bir araya geldi.

Yeni yönetime başarılar dileyerek sözlerine başlayan Rektör Prof. Dr. Refik Polat: “Meslek Yüksekokulumuza yeni atadığımız Müdürümüzü ve Sekreterimizi sizlerle tanıştırmak, tanışmak ve sizleri dinlemek için buradayız. Safranbolu Meslek Yüksekokulu Üniversitemizin en eski akademik birimi. Karabük henüz il olmadan Meslek Yüksekokulumuz vardı. Üniversitemizin yapı taşlarından bu nedenle önemsiyoruz. Müdürümüz İsmail Bey ve Sekreterimiz Özgür Bey Safranbolu’yu, okulumuzu ve sizleri iyi bilen arkadaşlarımız. İnşallah birlikte güzel işler yapacağız. Sizlerin daha iyi koşullarda çalışmalarınızı sürdürmeniz ve daha kaliteli eğitim öğretim gerçekleştirebilmeniz için çalışmalar içindeyiz. Sizlerin beklenti ve dikeklerini bekliyoruz. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş: “Öncelikle Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat’a yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Fiziksel olarak burada bulunmasak ta Safranbolulu oluşumuzdan dolayı Meslek Yüksekokulumuzu yakinen takip ediyorduk. Bundan dolayı yabancı değiliz. Bizler bundan sonra periyodik olarak bir araya geleceğiz. Katılımcı bir yönetim anlayışı ile hocalarımızın tecrübelerinden yararlanarak hep birlikte uyumlu bir şekilde sıkıntılarımız olsa da birlikte aşacağız. Ben buna inanıyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni dönemde yapılacak çeşitli düzenlemeler üzerinde bilgi paylaşımında bulunan Rektör Prof. Dr. Refik Polat konuşmalarının ardından Akademik personel ile tanışarak, onların isteklerini ve görüşlerini dinledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.