Polis Hastanede Yatan Çocukları Unutmadı

Polis Hastanede Yatan Çocukları Unutmadı

Yayın: 24.04.2022 14:56 |Güncelleme: 25.04.2022 05:44
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çeşitli hastalıklar nedeniyle yatan çocukları unutmadı. Çocukları ziyaret eden polisler onlara çeşitli hediyeler verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında polis abi ve ablaları Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çeşitli nedenlerle tedavi gören hasta çocukları unutmadı.

İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin iyisine layık olduğunu belirterek “Dünyada tek çocuk bayramı olan Çocuk bayramında geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin iyisine laiktir. Bayramlarını tedavileri nedeniyle kutlayamayan çocuklarımızın teşkilat olarak gidip bayramlarını kutladık. Ziyaretimizi personelimiz ile birlikte, Polis Eşleri Derneği Karabük Şube Başkanımız Aysel Tuğ ile birlikte Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan çocuk hastalarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Onların bu günlerinde biraz mutlu olmalarını sağlamanın yanı sıra hediyelerimizi kendilerine takdim ettik. Onların yüzlerinde o mutluluk her şeye değer. Vatanını ve milletini seven o güzel ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarak olan bu pırlanta gibi çocuklarımıza bizler teşkilat olarak her zaman yanlarında olduk, olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın bayramını kutlar, Cenabı Allah tan kendilerine acil şifalar dileriz” dedi

İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ “ziyarette heyetimize Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nihat Yılmaz da eşlik ederken, başta Başhekimiz olmak üzere tüm hastane personeline ilgi ve alakadan dolayı teşkilat adına teşekkür ettiğini” sözlerine ekledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.